Numri i njoftimit: 79418
Postuar në: 10.12.2018, 15:42
1 / 6

Apartament 1+1 me qira në Rus

15.000 Lekë
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
74
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus, pranë shkollës “10 Korriku”.

Apartamenti ndodhet në katin e IV (katërt), ka një sipërfaqe prej 74 m² dhe ofron: – sallon + aneks
– koridor
– një dhomë gjumi
– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar
– dhoma e gjumit është e shtruar me parket
– banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitaret
– salloni dhe aneksi janë të mobiluara
– dhoma e gjumit është e pamobiluar

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com