Numri i njoftimit: 79412
Postuar në: 08.12.2018, 17:27
1 / 6

Apartament 2+1 në shitje tek Isa Boletini

50.000 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
84
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një pallat të ri tek Isa Boletini dhe me sipërfaqe prej 84 m². Apartamenti është i pozicionuar në katin e 5.
Ka dy dhoma gjumi dhe dy ballkone
Është i shtruar në pllakë dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Ndodhet në një zonë mjaft të populluar dhe me shërbime të ndryshme përreth.

🏷ÇMIMI: 50’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com