Numri i njoftimit: 79411
Postuar në: 08.12.2018, 14:57
1 / 10

Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë

250 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
98
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
7

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të qytetit, tek ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e VII dhe ka sipërfaqe prej 98 m².

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është e mobiluar
– ka dritare me dopioxham
– të gjitha dyert e apartamentit janë druri
– banjo të kompletuar
– kuzhina është e re dhe bashkëkohore

Vendndodhja e apartamentit ofron mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

🏷 ÇMIMI: 250 €/muaj
————————————-
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com