Numri i njoftimit: 78410
Postuar në: 07.12.2018, 16:50
1 / 6

Tokë + shtëpi private për shitje në Velipojë

100.000 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
57
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
453

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Vilun të Velipojës.
Toka ka një sipërfaqe prej 500 m².
Është e ndërtuar dhe një shtëpi, e cila gëzon një sipërfaqe prej 56.62 m².
Shtëpia ofron: -sallon
-dhomë gjumi
-banjo
-ballkon
-një papafingo.
Toka ndodhet rreth 200 m larg bregdetit.
E gjithë prona është e rrethuar me avulli 2 m të lartë dhe ka dokumentacionin e duhur të pronësisë.

🏷ÇMIMI: 110’000 €
——————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com