Numri i njoftimit: 78408
Postuar në: 06.12.2018, 15:13
1 / 3

Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

60.000 €
Sipërfaqja:
60
Kati:
2
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ka vetratë xhami dhe një banjo.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

🏷ÇMIMI: 60’000 € * I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com