Numri i njoftimit: 78406
Postuar në: 05.12.2018, 18:20
1 / 4

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

643 €
Sipërfaqja:
150
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal.
Ambienti ka një sipërfaqe të përgjithshme 150 m² dhe është i pozicionuar në katin përdhe, pas Rektoratit, në qendër të Shkodrës.

Ka në përbërje një banak lokali, karriga, tavolina dhe dy banjo.
Rrethohet me një vetratë xhami dhe mund të shërbejë edhe për Call Center.

🏷ÇMIMI: 80’000 lekë të reja në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com