Numri i njoftimit: 78403
Postuar në: 05.12.2018, 14:25
1 / 6

Ambient biznesi me qira tek Spitali

563 €
Sipërfaqja:
60
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit.
Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente.
Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo.
Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m².

Jepet me qira vetëm ambient, pa përfshirë paisjet.

🏷Cmimi: 70’000 lekë/muaj
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com