Numri i njoftimit: 78401
Postuar në: 04.12.2018, 17:08
1 / 5

Vilë 2-katëshe për shitje në Shirokë

150.000 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
234
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
70

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m².

✅Vila përbëhet nga:
– 2 dhoma gjumi
– 2 sallone
– 2 kuzhina
– 2 ballkone
– 2 banjo
✔Cilësitë e vilës:
– Është e shtruar e gjitha me pllaka
– Ka dritare dopio-xham dhe me grila të jashtme.
– Ndodhet në hyrje të Shirokës me pamje nga liqeni i Shkodrës.
– Gjithashtu ka prespektivë për t’u ndërtuar edhe kati i tretë.

🏷Cmimi 150’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com