Numri i njoftimit: 78396
Postuar në: 03.12.2018, 17:33
1 / 6

Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali

25.000 Lekë
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
80
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur te Prek Cali.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe kuzhinë dhe një banjo.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com