Numri i njoftimit: 78309
Postuar në: 03.02.2021, 17:21
1 / 12

Apartament ne shitje 2+1 + Garazh

110.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
120
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
7

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament ne rrugen e 5-t me siperfaqe totale 120 m2.Apartamenti ka pamje full nga deti.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualete,dhe ballkon me mjaft hapesire.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh..Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610.