Numri i njoftimit: 78307
Postuar në: 15.11.2018, 12:37

Vegla paisje per dixhej

700 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vegla per dixhej 3 bokse njeri aktiv dy pasiv ,,,me amplifikator ,mixer , stativa , fisha mikrofone te gjitha te kompletume