Numri i njoftimit: 77226
Postuar në: 27.12.2018, 19:17
1 / 12

Shtitet APRILIA ATLANTIC 250cc viti prodhimit 2005

1.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Aprilia
Lloji:
Skuter
Viti:
2005
Modeli:
ATLANTIC
Kilometra::
80000

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


APRILIA ATLANTIC 250cc VITI PRODHIMIT 2005 GHENDJE SHUM TE MIR SHERBIMET E KRYERA TE GJITHA NE GREQI GOMA TE REJA MICHELIN CITY GRIP I SAPO ARDHUR NGA GREQIA DHE SAPO KAN DAL TARGAT LETRAT E PAGUARA PER 1 VIT PER ME SHUM TELEFONONI NE NR 0682275060