Numri i njoftimit: 77095
Postuar në: 26.09.2018, 23:32
1 / 11

Shitet objekti Vile+Restorant+Dyqan mishi

300.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
7
Sipërfaqja:
410
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Te tjera
Sipërfaqja e oborrit:
658 m^2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet objekti Vile+Restorant+Dyqan mishi ne Qender te fshatit Topoje. Objekti eshte i perbere nga Kati i Pare 190 mt2 Njesi, 100 mt2 restoranti, 70 mt2 dyqani i mishit dhe 20 mt2 guzhina qe perdoret per Restorantin. Kati i Dyte ka 220 mt2 banese qe eshte e organizuar ne Sallon, 3 Dhoma gjumi, 3 Tualete, Korridor dhe Ballkone. Cmimi i diskutueshem,Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 0695530413