Numri i njoftimit: 77067
Postuar në: 19.09.2018, 18:19
1 / 11

Okazion! Jepet me Qera Shtëpi!

200 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
100
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
580

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Shtëpi 3+1, Kati 2 (100 m2), 3 dhoma, banjë e rregulluar, kuzhinë e kompletuar, paradhomë dhe ballkon.
Adresa:
“Rrapishtë, Lagjia 5 Maji, Elbasan”
Kontaktoni:
0030 6937 369 775
Sugjerime:
Ideale për familje të rregullt ose grup studentesh, Çmimi i leverdisshëm!