Numri i njoftimit: 77059
Postuar në: 23.10.2018, 17:34
1 / 1

Dhoma plazhi 16 euro/nata

16 €
Sipërfaqja:
48
Kati:
2
Ngrohja:
Energji solare

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Zona/Rruga : pran hotel.butrintit
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.Ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe.
Ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gezuara.

Cel. : 00355692470310