Numri i njoftimit: 77043
Postuar në: 23.10.2018, 17:34
1 / 3

Dhoma plazhi Sarande 16 euro nata

16 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Zona/Rruga : pran hotel.butrintit
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.Ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe.
Ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gezuara.

Cel. : 00355692470310