Numri i njoftimit: 76974
Postuar në: 31.08.2018, 16:16
1 / 1

Shitet zetor kubota monrematic 22 kf

6.200.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Zetori eshte ne gjendje shum te mire me rota te reja shitet me plug dhe me freze ka 22 kuaj fuqi me dy diferenciale cmimi i dikutueshem