Numri i njoftimit: 76945
Postuar në: 03.02.2021, 17:21
1 / 9

Apartament ne shitje 2+1 prane detit

68.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
90
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje ne lagjen nr 4 te Sarandes. Vetem 150 m nga deti.Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me mjaft hapesire me pamje nga deti . Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 90 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke dhe shitet se bashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.Viber,Whats up +355692582610.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!