Numri i njoftimit: 76932
Postuar në: 18.08.2018, 06:48
1 / 6

Apartament 1 dhom e guzhin

27 Lekë i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
55
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartment 1 dhom e Guzhin, e rregulluar dhe e pajisur me sende shtepiake normale, 10 minuta ne kemb nga qendra, Tel 0684396314....Steven