Numri i njoftimit: 75911
Postuar në: 07.08.2018, 18:41
1 / 1

shitet dyqan

168.000 € i pa diskutueshëm
Sipërfaqja:
60
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan 60 m2. Dyqani ndodhet perball Neptun.I rikonstruktuar ne vitin 2016.I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Mundesi e menjehershme dhenie me qera. Dyqani eshte i formatuar,ne ambient shitje,zyre,magazine e vogel,dhe tualet. Ju lutem komunikoni ne wtspp ose ne nr e tel.0682672598