Numri i njoftimit: 75840
Postuar në: 13.07.2018, 08:36
1 / 4

dhoma plazhi Sarande

30 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
65
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qiraJapim hyrje me qera per familjare dhe dhoma per cifte 100m large detit, hyrjet jane te bollshme per 4-6 persona dhe ndodhen ne nje zone te qete te Sarandes. Me guzhine dhe te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per me shume cel 0693651105 whatsapp & viber