Numri i njoftimit: 7535
Postuar në: 20.02.2014, 23:49
1 / 1

espace

5.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Renault
Modeli:
Espace
Viti:
2004
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Limuzinë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina eshte e ardhur nga italia dhe eshte me dogane te paguar