Numri i njoftimit: 74809
Postuar në: 05.07.2018, 10:54
1 / 6

Shitet apartament me hipoteke ne Shengjin, Lezhe.

I negociueshëm i diskutueshëm
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
63
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
1

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me hipoteke ne Shengjin, Lezhe. 1+1 me siperfaqe 63m2 ne total. Kati i pare.
Ndertimi ndodhet ne ane te detit dhe ka pamje nga deti.. Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne nr e tel. 0696091323