Numri i njoftimit: 7442
Postuar në: 17.02.2014, 18:02
1 / 5

JCB 3CX

28.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Makineri ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


shes fadrom 3CX JCB Vit prodhimi 2003 ore pune 5800 ne gjendje shume te mire pune me dogan dhe letra shqipetare