Numri i njoftimit: 73795
Postuar në: 30.06.2018, 14:59
1 / 7

Apartament 1+1 në shitje në Ishull Shëngjin

30.000 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
56
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
6

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të sapopërfunduar dhe ka një sipërfaqe prej 55.6 m².
Është i përbërë nga një dhomë, sallon, banjo, korridor dhe ballkon. Shitet i pamobiluar dhe ofron një pamje të mrekullueshme nga deti. Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI zbret në 30’000 €!
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com