Numri i njoftimit: 73693
Postuar në: 06.06.2018, 16:54
1 / 8

Okazion super cift mini spitz 1 mashkull 1 femer

32.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


32.000 me te rejat...Mashkulli Kiko eshte ai me te zeze tek koka dhe Femra Shila eshte ajo me kafe te koka...shiten nuk nderrohen.Te sjell qe te dy nga italia blere 800 euro secili...Me te gjitha vaksinat e bera ate te paraziteve te brendeshem dhe ate te paraziteve te jashtem ate te hepatiteve dhe ate kundra terbimit + vaksin multi imunitet kundra te gjitha llojeve te semundjeve te mundeshme...I shes per arsye kohe nuk kam kohe te lire te kujdesem per to...Qent jane rrace e vogel te larte 30cm...gjatesi nga kembet e para tek te dytat 35cm...Kete vit jan gati per klysha...Nuk kane lidhje gjaku me njeri tjetrin....Femra nuk afron dhe as pranon shoqeri me qen tjeter vec mashkullit ne foto...Me eshte dashur ta marr qysh 1 muajsh qe ti bej miq te dy, me i madh skishte shanc qe femra ta pranonte te rrinin bashke...Femra eshte 2 vjece Mashkulli ne fund te korrikut mbush 1 vjec...Akoma sju eshte rritur qimja tamam sepse i kam pas qeth zero ...Per te pare me shume foto e vidio te tjera klikoni ne facebook emrin toni lutit me foto profili dy qent ne shitje.....Per te kontaktuar...cel.0693959333...ose ne facebook ne inbox me sms duke klikuar po emrin toni lutit me foto profili dy qent ne shitje......https://www.facebook.com