Numri i njoftimit: 73678
Postuar në: 03.06.2018, 17:24
1 / 12

Dhoma Plazhi tek Pasqyrat Sarande

3.500 Lekë
Sipërfaqja:
50
Kati:
1
Ngrohja:
Rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepen dhoma pushimi me qera , direk mbi plazhin e Pasqyrave Sarande- tek fshati Manastir.

Dhomat posedojne nga 2-3 deri 4 krevate me mundesi akomodimi dhe gatimi, me Kondicioner , Vila posedon dhe kopshtin e saj ku Mysafiret mund te argetohen dhe te shijojne pamjen e Detit nga kopshti.

Ne muajin Qershor cmimi i dhomave 2500 Leke Nata kurse nga Korriku dhe Gushti cmimi 3500 Leke Nata

Per Informacione dhe rezervime kontaktoni ne nr: 069 683 2118