Numri i njoftimit: 73664
Postuar në: 31.05.2018, 11:51

DJ

1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet DJ i kompletuar me 2 bokse foni, marka ibiza te amplifikuar nga 800 w secili + dy kollonat me amplifikator te jashtem 1000 w, & paisbet, kompjuter me njesi qendrore, mikrofon, stabilizator energjie 5500w dhe me te gjitha fishot e nevojshme. Fuqia totale e bokseve shkon afer 3000 w (1000 EURO) te gjitha ne gjendje perfekte. Tel: 0692189576 / 0688406430