Numri i njoftimit: 73571
Postuar në: 24.07.2018, 09:51
1 / 9

vile

165.000 €
Numri i dhomave:
7
Sipërfaqja:
310
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
330

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nje shtepi 2 kate me siperfaqe trualli 330 m2. nga keto 130 m2 kati i 1 i perbere nga 3 dhoma gjumi 1 guzhine dhe 1 banjo e para banjo me koridor 4 me 10. kati i 2 i perbere me r dhoma gjumi i koridor 2 banjo holl guzhine dhe ballkone me certefikate pronesie. e ndretuar ne 2005. me instalime sistem ngronje. me 2 porta kryesore. ndodhet ne elbasan rruga e fushembretit 200 metra posht unazes hyrese te tiranes. themel mbajne deri ne 4 kate