Numri i njoftimit: 73570
Postuar në: 09.06.2018, 10:05
1 / 8

ford focus benzin gaz

1.900 €
Marka:
Ford
Modeli:
Focus
Viti:
1999
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion ford focus sig deri ne qershor 2019 taksat 17 qershor 2018 kolaudimi deri ne gusht 2019 impjanti sekuenial ne letra shum ekonomik me 5 mij lek ben 100 km makina eshte ne gjendje te mir shitet per efekt largimi