Numri i njoftimit: 73569
Postuar në: 21.05.2018, 21:53
1 / 1

Kërkohen shtëpi me qera në vlorë

2 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
0
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
0

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Kërkon me qira


Colombo Albania Agency
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Shtëpi private dhe apartamente në pallat.
Kërkohen të mobiluara dhe bosh të jenë garsoniere 1+1 dhe 2+1
Të jenë në qytetin e vlorës.
Pronarët e objekteve të banimit nuk do të paguajnë asnjë detyrim ndaj
agjensis për menaxhimin e pronave të tyre.
Besimi juaj në agjensin tonë kthehet në siguri për pronën tuaj.
+355695278133 info@caa.al

 Colombo Albania Agency (Ndërmarrje)