Numri i njoftimit: 73557
Postuar në: 03.10.2020, 14:57
1 / 9

Apartament ne shitje 2+1.104 m2.

110.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
104
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe totale 104 m2.
Prona ndodhet ne lagjen nr 4 tek porti detar me pamje te pjeseshme nga deti.Hyrja perbehet prej 2 dhoma gjumi ,1 sallon sebashku me kuzhine dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. Ne cmim jane te perfshira edhe pajisjet shtepiake.Gjithashtu ky apartament jepet edhe me qera per pushuesa gjate veres.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.Viber,Whats up +355692582610.