Numri i njoftimit: 73554
Postuar në: 19.05.2018, 13:18
1 / 6

Shtepi 2 kateshe Koshnice

10.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
80
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
280

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi e ndertuar ne 1984. Ne Fshatin Koshnice, Devolli i poshtem. Ne siperfaqe toke 360 m2 me bace me peme prane liqenit. Shtepia eshte 80 m2, 2kateshe. Kati I pare ka korridor dhe nje dhome me shkalle te brendshme dhe Kati I dyte korridor dhe 2 dhoma. Plus ambiente ndihmese ne krah te shtepise.