Numri i njoftimit: 7272
Postuar në: 12.02.2014, 08:32
1 / 1

Shes autobetonjere 2.5 m2 per prodhim betoni

7.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Makineri ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes autobetonjere 2.5 m2 per prodhim betoni ne gjendje te rregullt pune
Autobetonjerja ndodhet ne Mirdit dhe shitet me qmim 7000 euro
Tel 068 50 26 415