Numri i njoftimit: 72333
Postuar në: 03.04.2018, 10:59
1 / 7

shes shpi e restauruar

135.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
7
Sipërfaqja:
220
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Te tjera
Sipërfaqja e oborrit:
200

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES SHPI E RESTAURUAR 220 M2.
E NDAR - KATI PAR M2 75:2 DHOMA GJUMI,GUZHIN BANJ, GARAZH
- KATI DYT M2 90: GUZHIN,SALLON,2 DHOMA GJUMI, BANJ
- KATI I TRET M2 55: DHOM FEMIESH,DHOM GJUMI,BANJ,LAVANDERI DHE BALLKON
- TRUALLI ESHT TOTAL 200 M2
CMIMI 135000 EURO I DISKUTUSHEM