Numri i njoftimit: 72319
Postuar në: 30.03.2018, 23:44
1 / 2

shitet makineri per prerjen e Asfaltit

1.230 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: ShitetShiten dy Makineri Graund worker me disk diamandi qe pret Asfaltin,beton,pllaka dhe gure
Makinerite kane ardhur nga Anglia

Markat e tyre te cilat jane edhe ne foto

1) Rockworth --- kushton 820 Euro

2) Stihl TS 410 Kushton 1200 Euro

per me shume me telefoni ne cel...