Numri i njoftimit: 72314
Postuar në: 30.03.2018, 12:36
1 / 8

Makineri per prodhim boje

1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Miksera te te gjitha permasave duke filluar nga 1 liter deri 10,000 litra per produke me baze uji , vaji dhe dilyenti.