Numri i njoftimit: 72291
Postuar në: 27.03.2018, 14:09
1 / 8

Shitet Apartament në Vlorë, tek Vilat Qeveritare.

55.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
60
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament në Vlorë, sa kalon tunelin në zonën e Vilave Qeveritare tek Uji i ftohtë, 60 metra katror dhe me pamje nga deti. Apartamenti përbëhet nga një sallon, një dhomë gjumi, një banjo dhe ballkoni. Ndodhet në katin e 4 të pallatit dhe është thuajse i ri, duke qenë se është përdorur vetëm nga dy javë në verë. Pamja me detin, ishujt Karaburun dhe Sazan si dhe qytetin e Vlorës përballë dhe qetësia që të ofron ajo zonë janë të pa përshkrueshme. Apartamenti është vetëm 5 minuta larg nga deti. Pallati ka parking poshtë si dhe rruga është e shtruar dhe me ndriçim. Shitet vetëm për arsye mospërdorimi nga pamundësia për ta shfrytëzuar gjithë vitin. Cmimi është 57 mijë Euro i diskutueshëm. Për informacione më të hollësishme kontaktoni tek ky numër: 00355694813316.