Numri i njoftimit: 71227
Postuar në: 14.03.2018, 21:58
1 / 6

Homogjenizator,tanker dhe makin prodhimi akullore.

10 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje nje homogjenizator marka ARIETE , nje tanker per ruajtjen e qumeshtit me ftohje, 750 litra dhe nje makineri industriale per prodhimin e akullores e tipit MARK.Paisjet shiten ne grup ose vecmas.Shitja ne grup perben avantazh per cmimin.