Numri i njoftimit: 71145
Postuar në: 16.02.2023, 05:49
1 / 1

MAGAZINE NE DURRES , OKAZION !!!

I negociueshëm
Sipërfaqja:
400

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet , kati i 1 , perdhe :
Magazine me sip. 400 m2 dhe Magazine me sip. 230 m2 te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si dhe ambiente per zyra me sip 20-120 m2. Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516 .