Numri i njoftimit: 71144
Postuar në: 29.11.2022, 19:20
1 / 1

MAGAZINE NE DURRES

I negociueshëm
Sipërfaqja:
800

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET ose Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Rr. Asti Gogoli, Shkozet ,
Kati i 1 , perdhe : Magazine me sip. 400 m2 , Magazine me sip. 145 m2 , Magazine me sip. 120 m2 , Magazine me sip. 90 m2
Kati i 2 : Magazine me sip. 400 – 800 m2 te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si dhe ambiente per zyra me sip 20-120 m2 . Pasuria eshte me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem
Cel 0694064516