Numri i njoftimit: 71142
Postuar në: 16.02.2023, 05:49
1 / 1

Durres , Jepen me Qera Dyqane

I negociueshëm
Sipërfaqja:
80
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepen me Qera , Dyqane , buze rruge L.14, Shkozet, Rr Bajram Tusha , Perballe Karburant Kastrati , Durres
Sip. 80 m2,dhe 140 m2
Cmimi i leverdisshem .
Cel 0694064516 .