Numri i njoftimit: 70112
Postuar në: 22.02.2018, 10:06
1 / 4

Berat, shes Vile 2-Kateshe 260 m² 90.000 Euro (Lagja Muzaka

90.000 €
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
260
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
110m2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


​Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat me siperfaqe trualli 260m2 dhe siperfaqe ndertese 119m2 secili kat dhe pjesa tjeter oborr dhe magazine.
Vila eshte e organizuar me 4 dhoma me sip 4x4m2, 2 tualete, 2 korridore dhe 2 veranda e mobiluar.
Ka vende parkimi per 3-4 makina. Vila ndodhet ne lagjen "Muzakaj", rruga "Bektash Berberi" 25m nga rruga kryesore.
Eshte zone e qete dhe e pershtatshme per familje.