Numri i njoftimit: 70010
Postuar në: 05.01.2019, 15:27
1 / 12

Apartament ne shitje 2+1.

71.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
90
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe totale 90 m2. Prona ndodhet ne lagjen nr 4 mbi plazhin e pllakave me pamje te pjeseshme nga deti.Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ndertuar ne vitin 1990 por i rikonstruktuar totalisht.Hyrja perbehet prej 2 dhome gjumi ,1 sallon sebashku me kuzhine,1 tualet,dhe parking.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ne cmim jane te perfshira edhe pajisjet. Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.