Numri i njoftimit: 69970
Postuar në: 18.01.2018, 18:37

ofrojme pune FURRXHI per12 muaj , preferohet burre dhe grua

400 Lekë i diskutueshëm
Kategoria:
Të tjera
Gjinia :
Jo e rëndësishme
Arsimimi:
Jo e rëndësishme
Patentë shoferi:
Jo e rëndësishme
Njohja e gjuhëve:
Jo e rëndësishme
Aftësi kompjuterike :
Jo e rëndësishme

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


ofrojme pune per furrxhi ne nje furre buke ne himar. preferohen dy persona ose me shume gjinia ska rendsi ,do preferohej cift burre dhe grua. PARTNERI TE KET EKSPERIENC PUNE FURRXHI NDERSA PERSONI TJETER PER PERGATITJE TE BYREKEVE. paga eshte e kenaqshme ne te perfshihet dhe dhoma . te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0692497007 . puna eshte afatgjat mund te fillojne qe nga ky moment deri ne perfundim te sezonit veror ose me vone.

 MR BAKER (Ndërmarrje)