Numri i njoftimit: 69934
Postuar në: 07.08.2018, 08:25
1 / 2

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE

450 € i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
70
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
8

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SUPER OKAZION
SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
Me siperfaqe totale 70.4 m²,
Kati 8
Apartamenti ndodhet ne Vlore, Qender, Lagjia Pavaresia
Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.
CMIMI 450 EURO/M²

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com