Numri i njoftimit: 69916
Postuar në: 07.08.2018, 08:25
1 / 1

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTE NE SARANDE

420 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
55
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
0

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: ShitetSUPER OKAZION
SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE
Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. Koordinatat ne google maps 39.8653056,20.0156589
1- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati perdhe
2- DY APARTAMENTE 1+1 Me siperfaqe totale 55m² secili, Kati pare i banimit.
3- GARSONIERE Me siperfaqe totale 40m² , Kati perdhe
4- DY GARSONIERE Me siperfaqe totale 46m² secila, Kati perdhe
5- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 54m², Kati perdhe
6- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 58m², Kati perdhe
7- GARSONIERE Me siperfaqe totale 42m² secila, Kati pare i banimit
8- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 52.4m², Kati peste i banimit
Ne total disponojme hapesira banimi prej 658.4 m2.

CMIMI m2 420 Euro
Cmimi i diskutueshem
Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit.
Apartamentet gjenden ne nje zone mjaft te mire , rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL:0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com