Numri i njoftimit: 67849
Postuar në: 20.12.2017, 16:14
1 / 11

Apartament 77 meter katror,mprapa hotel 1 Maji pogradec

415 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
77
Ngrohja:
Nuk ka
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti ndodhet ne katin e 5,mbrapa hotel 1 Maji,pallati I ri,ashensor,vend parkimi,me hipoteke dhe te gjitha dokumentat te rregullta,punime teper cilesore,77 meter katror,2 ballkone,ditare duroplast,550 mije leke meter katrori,cmim i, diskutueshem,te interesuarit le te kontaktojne
0696858563