Numri i njoftimit: 67751
Postuar në: 03.12.2017, 20:13
1 / 12

Palester profesionale 320m2

22.000 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Aparate Fitnes komplete Station

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Palester cdo gje funksionale full 50 paisje per ambjent 320 m2
Shiten 2 palestra Panatta,nderrohet Technogym,vegla palestre 2crossover,4 sete gira,7 stola shtange,1200 kg pesha shtange etj,nderrim
Mundesi nderrimi +/-

Okazion shitet palester force,gjithe paisjet,aksesore te gjithe per 1 palester,vegla palestre profesionale italiane fitness,fitnes,panatta,nderroj technogym,okazion + sauna per 4 persona me gure

 Natal sh.p.k (Ndërmarrje)