Numri i njoftimit: 67750
Postuar në: 08.03.2023, 19:27
1 / 12

MUNDESI PERFEKTE

480.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
12
Sipërfaqja:
530
Numri i kateve:
4
Ngrohja:
Te tjera
Sipërfaqja e oborrit:
100

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te Korces.Ajo perbehet prej 12((dymbedhjete) ambjetesh akomodimi,4(kater) tualete me dritare,papafingomme siperfaqe 130 m/2, bodrum, garazh, obor.Sistemi i ngrohjes eshte dhe me dru dhe me istalime per ngohje qendrore.Te gjitha ambientet jane shtruar me parket lisi.dritaret jane duroplast dhe grilla duralumini.Bodrumi sherben si garazh per deri 6 automjete. Vila ka nje shtrese termo izoluse prej 5 cm midis tullave .
KONTAKT +355 692499946